Az állatok világnapja

Kedves Diákok!

csigaGyűjtést szervezünk menhelyi állatok (kiskutátyák, cicák, nyuszik) számára!

Amivel segíthetsz:

• tiszta törölközők, rongyok
  • macska, kutya és nyuszieledel
  • alom
  • régi vagy új játékok az állatoknak
  • egyszer használatos gumikesztyű
  • papírtörlő

Adományaid a 2. emeleti gyűjtődobozba dobd bele!

Köszönjük a segítségedet!

Munkatervek

A munkatervek pdf formátumban megtekinthetők, az alábbi hivatkozásokra kattintva!

2011/2012 tanév
2012/2013 tanév
2013-2016 tanévek

2017-2019 tanévek

A Föld napja 2017

Az idei Föld napjának témája a védett állatok, és megmentésük volt. A csapatoknak 10 állomáson kellett bizonyítaniuk rátermettségüket és tudásukat a témában. Az akadályversenyt szoros küzdelemben a 8.a osztály nyerte. A 2. helyen holtversenyben a 6.c osztály és a 6.a osztály 1. csoportja végzett. A bronzérem az 5.a osztálynak jutott. Minden csapat megmentette saját védett állatát.

A képgaléria megnyitásához kattints a képre.

04 fold napja 2017 36

A Föld napja 2016

A Föld napja idén is gazdag programokat tartogatott a tanulók számára. Az első órában osztályonként kellett gyakorlati és elméleti feladatokat megoldani. Gyurmából, papírból és drótból készültek a pillangók és az akácfa virágok. Közben egy kis kincskeresés is volt a kémia teremben. Az osztályok tanulói ezek után különféle más-más foglakozásokon vehettek részt. Voltak akik könyvből sünit készítettek, mások Legóból építettek energiatermelő szerkezeteket. A főzés szerelmeseit pedig a boszorkánykonyha várta.

15 fold napja 087

A Fény éve 2015