Zöldfelület

A Föld napja 2017

Az idei Föld napjának témája a védett állatok, és megmentésük volt. A csapatoknak 10 állomáson kellett bizonyítaniuk rátermettségüket és tudásukat a témában. Az akadályversenyt szoros küzdelemben a 8.a osztály nyerte. A 2. helyen holtversenyben a 6.c osztály és a 6.a osztály 1. csoportja végzett. A bronzérem az 5.a osztálynak jutott. Minden csapat megmentette saját védett állatát.

A képgaléria megnyitásához kattints a képre.

04 fold napja 2017 36

A Föld napja 2016

A Föld napja idén is gazdag programokat tartogatott a tanulók számára. Az első órában osztályonként kellett gyakorlati és elméleti feladatokat megoldani. Gyurmából, papírból és drótból készültek a pillangók és az akácfa virágok. Közben egy kis kincskeresés is volt a kémia teremben. Az osztályok tanulói ezek után különféle más-más foglakozásokon vehettek részt. Voltak akik könyvből sünit készítettek, mások Legóból építettek energiatermelő szerkezeteket. A főzés szerelmeseit pedig a boszorkánykonyha várta.

15 fold napja 087

Zöldfelület 2010/2011 tanév

AZ ISKOLAI KISKERT TANÓRAI, ÉS TANÓRÁN KÍVÜLI HASZNOSÍTÁSA AZ ÖKOISKOLAI PROGRAM TERVÉHEZ KAPCSOLÓDÓAN

A 2010/2011. tanévben meghatározott éves feladatok