Kedves „Elsős” Szülők!

jelszoA menzarendszer kiküldte Önöknek az ebéd befizetéséhez szükséges kódot. Ezzel a kóddal szeptember 27-ig tudják az egyszeri étkezést (ebédet) vagy a háromszori étkezést (tízórait, ebédet, uzsonnát) gyermekük részére megrendelni.

Az étkezéssel kapcsolatos kérdéseiket és a kedvezményekre jogosító igazolásokat Belovári Judit részére a This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. címre legyenek kedvesek küldeni.

Üdvözlettel
Iskolavezetés

Tájékoztató az iskola menzakártya rendszerről

Tisztelt Szülők!

Iskolánkban a tanulók étkeztetéséről az FH Gasztro Kft. gondoskodik. A napi tízórai és uzsonna mellett a rendeléskor „A”, és „B” menü közül választhatnak ebédet diákjaink, illetve szüleik. Szakorvosi javaslatra diétás menü is igénybe vehető az FH Gasztro dietetikusának tanácsadása mellett.

Az iskola étkezés egyéni megrendelése online menzakártya rendszer segítségével történik.

Az alábbi képre kattintva, a rendszer működésével kapcsolatos információkat olvashatják el.

Menzakártya rendszer

A rendszer elérési címe: https://hegyvidek.e-menza.hu

Egyszeri sikeres regisztráció után ezen a felületen történik az étkezés megrendelése, lemondása, pénzügyi bonyolítása és nyilvántartása.

A rendszer kezeli és tárolja az esetleges étkezési kedvezményeket, azok érvényességi idejét, illetve ételintoleranciával kapcsolatos információkat. (önkormányzati szociális kedvezmény, rendszeres gyermekvédelmi kedvezmények, nagycsaládos kedvezmények, tartós betegség okán járó kedvezmények)

A kedvezményre való jogosultság egy tanévre vonatkozik, azt minden tanév előtt megújítva a szülőnek kell a GESZ felé igazolni.

Ha egy gyermeknek fizetési elmaradása van, új időszakra rendelést nem engedélyez a rendszer.

A gyerekek egyéni menzakártyát csak felső tagozaton kapnak, 1-4. osztályig csoportos kártyával történik étkezésük adminisztrálása, nyomon követése.

Az első kártya ingyenes, további elvesztett vagy megrongálódott kártyáért 1.000 forintot kell fizetni a szülőnek.

A megrendeléssel, kedvezményekkel, számlafizetéssel kapcsolatos ügyekben a Budapest XII. Kerület Hegyvidéki Önkormányzat Gazdasági Ellátó Szolgálat (GESZ) munkatársa Belovári Judit áll rendelkezésre:

Elérhetősége:

Tel: 06-1-488-7924/141

Tisztelt Szülők!

A megrendelt étkezés a https://hegyvidek.e-menza.hu oldalon belépve mondható le, a tárgynapot megelőző munkanapon reggel 9 óráig.