Diákélet

Versenyeredmények - 2018 február

Humán

Iskolai felsős vers-és prózamondó verseny

Vers - 5-6. évfolyam:

1. Vereckei Ákos (5.b) - tanára: Kriskó Szilvia tanárnő

2. Iszkra Éva (6.c) - tanára: Kriskó Szilvia tanárnő

3. Szabó Csenge (5. a) - tanára: Kriskó Szilvia tanárnő

Vers - 7-8. évfolyam:
1. Hankiss Angéla (7.a) - tanára: Bagi Éva tanárnő


Próza: 5-6. évfolyam:
1. Balog Boglárka (6.a) - tanára: Bagi Éva tanárnő
2. Lukács Anna (6.a) - tanára: Bagi Éva tanárnő
3. Tolnay Gréti (5.c) - tanára: Bagi Éva tanárnő


Próza: 7-8. évfolyam:
1. Dóra Ágnes (7.a) - tanára: Bagi Éva tanárnő

Gratulálunk!

Iskolánkat a győztesek képviselik a kerületi fordulóban. (A második helyezettekre tartalékként számítunk.)

Versenyeredmények - 2018 január

Humán

Kerületi népdaléneklési verseny

Az 5-6. korcsoportban kisegyüttes kategóriában kiemelt arany minősítést kapott

  • Csikai Anna 6.a,
  • Németh Lilla 6.a,
  • Polczer Zsófia 6.a

Felkészítő tanáruk: Bettenbuck Krisztina tanárnő

Az 5-6. korcsoportban énekegyüttes kategóriában arany minősítést kapott

  • Berczik Balázs 5.c,
  • Mészáros Máté 5.c,
  • Vécsey Zalán 5.c,
  • Erdei Fruzsina 5.c,
  • Tokaji Emma 5.c,
  • Tolnay Gréta 5.c

Felkészítő tanáruk: Kriskó Szilvia tanárnő

 
Kerületi Kazinczy Szép Magyar Beszéd Verseny
 
Dóra Ágnes (7. a) a 7-8.-os kategóriában 2. helyezés tanára: Bagi Éva tanárnő

Iskolai Kazinczy

5-6. évfolyam:
1. Szabó Csenge (5. a), tanára: Kriskó Szilvia tanárnő
2. Lukács Anna (6. a), tanára: Bagi Éva tanárnő
 
7-8. évfolyam:
1. Dóra Ágnes (7. a), tanára: Bagi Éva tanárnő
2. Patay Árpád (7. c), tanára: Czifra-Néder Ildikó tanárnő
 
Iskolánkat a győztesek képviselik a január 12-i kerületi fordulóban.
 

Kerületi helyesírási versenyen

Windhoffer Boglárka (5. a) - 4. hely; tanára: Kriskó Szilvia tanárnő
Gajdos Anna (8. a) - 4. hely; tanára: Mező Rita tanárnő
Hankiss Angéla (7. a) - 5. hely; tanára: Bagi Éva tanárnő

 

Versenyeredmények - 2017 október-december

Humán

Kerületi történelemverseny

Erdey Balázs, Bárány Patrik, Vitán Bálint 6.c - 5. helyezés

Katzer Mira, Páva Anna, Tanács Lara 6.a - 6. helyezés

Felkészítő tanárok: Szlovencsákné Sütő Ágnes és Mező Rita tanárnők

Alsós verseny eredmények

Szept.-okt.-nov.

Rajz verseny

1. évfolyam

  1. Bartho Petra 1.c
  2. Jirkovszky Franka 1.a
  3. Zimits johanna 1.a

2. évfolyam

  1. Porcsin Gréta 2.c
  2. Darvas Dávid 2.a Szakál Tamara 2.a
  3. Németh Kinga 2.a Benkő Szonja 2.c

3.évfolyam

  1. Megyeri Helena 3.c
  2. Gulyás Boglárka 3.c
  3. Ács Kende 3.a

4. évfolyam

  1. Hidvégi Sarolta 4.a
  2. Borsodi Csepke 4.c  Stahl Flóra 4.a
  3. Toman Blanka 4.c

Szépolvasási verseny

  1. Toman Blanka 4.c

Szavaló verseny

  1. Pintér Márton 1.c
  2. Rumi Dorka 1.c
  3. Csima Panna 1.b  Felhős Vata 1.a
  1. Csima Kata 2.a
  2. Szécsényi-Nagy Borbála 2.a
  3. Benkő Alíz 2.c
  1. Réti Dóra  3.c
  2. Kerezsi Anna 3.a
  3. Sallay-Apor Dániel 3.a
  1. Zóka-Ujhelyi Domonkos 4.c
  2. Alföldi Lívia 4.c
  3. Stahl Flóra 4.a

Bolyai matematika verseny

Négyzetrács csapat 3.a - 4. helyezés

                     Ács Kende

                     Bodnár Milán

                     Mike Antal

                     Olasz Domonkos

Matek menők csapat 3.a - 5. helyezés

                    Frei Janka

                    Jirkovszky Johanna

                    Kerezsi Anna

Felkészítő: Vízer Lászlóné tanárnő

Aranycsapat 4.c - 5. helyezés

                      Erdei Zsombor

                      Farkas Nimród

                      Herich Ádám

                      Schneider Brúnó

Felkészítő : Sipos Katalin tanárnő

Kerületi rajzverseny

  1. Porcsin Gréta 2.c
  2. Ács Kende 3.a és Barthó Petra 1.c

   

Versenyeredmények - 2017 szeptember

Humán

Az iskolai helyesírási verseny eredményei

5. évfolyam:

1. Windhoffer Boglárka (5. a), 100 %
2. Pócsi Zsombor és Zsolnay Dániel (5. a), 95 %
3. Lovas Balázs (5. c), 90 %
4. Márta Fruzsina (5. c) és Szabó Csenge (5. a) 88,75 %

A győztes felkészítő tanára Kriskó Szilvia.

6. évfolyam:

1. Lukács Anna (6. a), 98,5 %
2. Katzer Mira (6. a) és Schmidt Helga (6. c), 97,5 %
3. Vitán Bálint (6. c), 90 %

A győztes felkészítő tanára Bagi Éva.

7. évfolyam:

1. Hankiss Angéla (7. a), 96 %
2. Dóra Ágnes (7. a), 91,25 %
3. Vásárhelyi Brigitta (7. a), 82,5 %

A győztes felkészítő tanára Bagi Éva.

8. évfolyam:

1. Gajdos Anna (8. a), 96,25 %

A győztes felkészítő tanára Mező Rita.

A felsős iskolai versenyen huszonnégyen vettek részt. Gratulálunk az eredményes munkához, a legjobbaknak pedig a helyezésekhez, győzelemhez.
A november 22-i kerületi fordulóban a 90 % fölötti eredményt elért kategóriagyőztesek képviselik iskolánkat. (Tartalékok: a második helyezettek.)

 

Szakkörök, tanfolyamok és
sportfoglalkozások időpontjai
a 2017-18-as tanévben

Elkészült a 2017-2018-as tanév szakköri és tanfolyami kínálata, mely a képre kattintva új ablakban nyílik meg (pdf dokumentum).

szakkor 2016