Diákélet

Versenyeredmények - 2018 április

Reál

Matamatika verseny 5. évfolyam iskolai forduló

  1. Windhoffer Boglárka 5.a osztály
  2. Pócsi Zsombor 5.b osztály
  3. Lovas Balázs 5.b osztály

Felkészítő tanár: Aranyosné Siklósi Ágnes tanárnő

Sport

Kerületi röplabda verseny

Leány csapat 7-8. évfolyam 1. helyezés

  • Szőke Anna
  • Schumi Zsófia
  • Gajdos Anna
  • Békés Anna
  • Paulivics Andrea
  • Nagy Regina
  • Nagy Lili
  • Kis Emma
  • Kádár Vanda
  • Lamos Kamilla
  • Manno Mona

roplabda 2018

Felkészítő tanár: Váraljainé Gálffy Andrea tanárnő

Humán

Német szavalóverseny

2. évfolyam

  1. Porcsin Gréta - továbbjutott
  2. Benkő Alíz
  3. Sigmond Vilmos és Kiss-Sztakó Emma

3. évfolyam

  1. Bárány Zsófia
  2. Opor Júlia
  3. Gulyás Boglárka

4. évfolyam

  1. Németh Hédi - továbbjutott
  2. Hollósy Hanna
  3. Harangozó Sára

5. Évfolyam

  1. Kobela Kíra –továbbjutott
  2. Pócsi Zsombor
  3. Fogarasí Ferdinánd és Lovas Balázs

6. évfolyam

  1. Puskás Kata
  2. Iszkra Éva
  3. Bodle Elza

Nyelvtan verseny

3. évfolyam

  1. Bodnár Milán 3.a
  2. Csikai Ágnes 3.a
  3. Kerezsi Anna 3.a

4. évfolyam

  1. Stahl Flóra 4.a
  2. Németh Hédi 4.c
  3. Káli Bertalan 4.c

Versenyeredmények - 2018 március

Reál

Tankerületi informatika verseny

7-8. évfolyam

Charmet-Ochse Mathieu 8.a osztály tankerületi 1. helyezés (kerületi 1. helyezés) prezentáció kategóriában

Kászonyi Zsigmond 8.c osztály tankerületi 4. helyezés (kerületi 2. helyezés) táblázatkezelés kategóriában

Mindketten továbbjutottak a fővárosi versenyre

Felkészítő tanár: Mikó Sándor tanárúr

 

Humán

Országos német nyelvi verseny nemzetiségi iskoláknak

Országos döntő

Schmidt Helga és Stranigg Gréta 6.c osztály I. helyezés

nyelvi verseny 2018 2

Felkészítő tanár: Szlovencsákné Sűtő Ágnes tanárnő

 

Sport

Kerületi Labdazsonglőr kupa

Ifjusági kategória - Tengó bajnokság
 
Farkas Benedek és Harangozó Dávid II. helyezés
Andronyi Zsiga, Bárány Patrik és Vitán Bálint III.helyezés
 
A rugóerő verseny
Iszkra Éva különdíj

Humán

A JÓKAI NAPI FORDÍTÓVERSENY EREDMÉNYEI

ANGOL
6. évfolyam, extra kategória:

  1. Rózsa Maximilian
  2. Blasovszky Botond

6. évfolyam, normál kategória:

  1. Lukács Anna

7. évfolyam, normál kategória:

  1. Dóra Ágnes
  2. Kuti Csenge
  3. Manno Mona

8. évfolyam, extra kategória:

  1. Kroll Ádám
  2. Charmet Mathieu
  3. Schaeter Liam és Tóth Milán

Dicséretben részesültek:

Hieber Alexandra, Marczy Anna (5.)
Menráth Kamilla, Németh Mónika (7.)
Molnár Benjámin, Mózes Martin (8.).

NÉMET

  1. Ribánszky Ádám (5. c)

Gratulálunk az eredményes szerepléshez:

a nyelvtanárok

A fővárosi népdaléneklési verseny

A Kicsi rigók ezüst minősítést szereztek

A csoport tagjai: Csikai Anna, Németh Lilla, Polczer Zsófia (6. a)

felkészító tanáruk: Bettenbuk Krisztina tanárnő

Versenyeredmények - 2018 február

Humán

Kerületi prózamondó verseny

1. Balog Boglárka (6.a)

Felkészítő tanára: Bagi Éva tanárnő

 

Iskolai felsős vers-és prózamondó verseny

Vers - 5-6. évfolyam:

1. Vereckei Ákos (5.b) - tanára: Kriskó Szilvia tanárnő

2. Iszkra Éva (6.c) - tanára: Kriskó Szilvia tanárnő

3. Szabó Csenge (5. a) - tanára: Kriskó Szilvia tanárnő

Vers - 7-8. évfolyam:
1. Hankiss Angéla (7.a) - tanára: Bagi Éva tanárnő


Próza: 5-6. évfolyam:
1. Balog Boglárka (6.a) - tanára: Bagi Éva tanárnő
2. Lukács Anna (6.a) - tanára: Bagi Éva tanárnő
3. Tolnay Gréti (5.c) - tanára: Bagi Éva tanárnő


Próza: 7-8. évfolyam:
1. Dóra Ágnes (7.a) - tanára: Bagi Éva tanárnő

Gratulálunk!

Iskolánkat a győztesek képviselik a kerületi fordulóban. (A második helyezettekre tartalékként számítunk.)

 

Jókai íróverseny eredményei

5. évfolyam:

  1. Vereckei Ákos (5.b)
  2. Cseke Bálint (5.b)

6. évfolyam:

  1. Lukács Anna (6.a)
  2. Iszkra Éva (6.c)
  3. Csikai Anna (6.a)

Dicséretben részesült:

Langó Delfinia (6.a)

Versenyeredmények - 2018 január

Humán

Kerületi népdaléneklési verseny

Az 5-6. korcsoportban kisegyüttes kategóriában kiemelt arany minősítést kapott

  • Csikai Anna 6.a,
  • Németh Lilla 6.a,
  • Polczer Zsófia 6.a

Felkészítő tanáruk: Bettenbuck Krisztina tanárnő

Az 5-6. korcsoportban énekegyüttes kategóriában arany minősítést kapott

  • Berczik Balázs 5.c,
  • Mészáros Máté 5.c,
  • Vécsey Zalán 5.c,
  • Erdei Fruzsina 5.c,
  • Tokaji Emma 5.c,
  • Tolnay Gréta 5.c

Felkészítő tanáruk: Kriskó Szilvia tanárnő

 
Kerületi Kazinczy Szép Magyar Beszéd Verseny
 
Dóra Ágnes (7. a) a 7-8.-os kategóriában 2. helyezés tanára: Bagi Éva tanárnő

Iskolai Kazinczy

5-6. évfolyam:
1. Szabó Csenge (5. a), tanára: Kriskó Szilvia tanárnő
2. Lukács Anna (6. a), tanára: Bagi Éva tanárnő
 
7-8. évfolyam:
1. Dóra Ágnes (7. a), tanára: Bagi Éva tanárnő
2. Patay Árpád (7. c), tanára: Czifra-Néder Ildikó tanárnő
 
Iskolánkat a győztesek képviselik a január 12-i kerületi fordulóban.
 

Kerületi helyesírási versenyen

Windhoffer Boglárka (5. a) - 4. hely; tanára: Kriskó Szilvia tanárnő
Gajdos Anna (8. a) - 4. hely; tanára: Mező Rita tanárnő
Hankiss Angéla (7. a) - 5. hely; tanára: Bagi Éva tanárnő

 

Versenyeredmények - 2017 október-december

Humán

Kerületi történelemverseny

Erdey Balázs, Bárány Patrik, Vitán Bálint 6.c - 5. helyezés

Katzer Mira, Páva Anna, Tanács Lara 6.a - 6. helyezés

Felkészítő tanárok: Szlovencsákné Sütő Ágnes és Mező Rita tanárnők

Alsós verseny eredmények

Szept.-okt.-nov.

Rajz verseny

1. évfolyam

  1. Bartho Petra 1.c
  2. Jirkovszky Franka 1.a
  3. Zimits johanna 1.a

2. évfolyam

  1. Porcsin Gréta 2.c
  2. Darvas Dávid 2.a Szakál Tamara 2.a
  3. Németh Kinga 2.a Benkő Szonja 2.c

3.évfolyam

  1. Megyeri Helena 3.c
  2. Gulyás Boglárka 3.c
  3. Ács Kende 3.a

4. évfolyam

  1. Hidvégi Sarolta 4.a
  2. Borsodi Csepke 4.c  Stahl Flóra 4.a
  3. Toman Blanka 4.c

Szépolvasási verseny

  1. Toman Blanka 4.c

Szavaló verseny

  1. Pintér Márton 1.c
  2. Rumi Dorka 1.c
  3. Csima Panna 1.b  Felhős Vata 1.a
  1. Csima Kata 2.a
  2. Szécsényi-Nagy Borbála 2.a
  3. Benkő Alíz 2.c
  1. Réti Dóra  3.c
  2. Kerezsi Anna 3.a
  3. Sallay-Apor Dániel 3.a
  1. Zóka-Ujhelyi Domonkos 4.c
  2. Alföldi Lívia 4.c
  3. Stahl Flóra 4.a

Bolyai matematika verseny

Négyzetrács csapat 3.a - 4. helyezés

                     Ács Kende

                     Bodnár Milán

                     Mike Antal

                     Olasz Domonkos

Matek menők csapat 3.a - 5. helyezés

                    Frei Janka

                    Jirkovszky Johanna

                    Kerezsi Anna

Felkészítő: Vízer Lászlóné tanárnő

Aranycsapat 4.c - 5. helyezés

                      Erdei Zsombor

                      Farkas Nimród

                      Herich Ádám

                      Schneider Brúnó

Felkészítő : Sipos Katalin tanárnő

Kerületi rajzverseny

  1. Porcsin Gréta 2.c
  2. Ács Kende 3.a és Barthó Petra 1.c