Tisztelt Szülők és Diákok!

tanszer2023A következő hivatkozásokra kattintva az osztályok 2023-24-es tanévének felszerelésjegyzékei tekinthetők meg pdf formátumban (a hivatkozások új lapon nyílnak meg).

1.a osztály eszköz- és felszerelésjegyzéke

A TANKÖNYVEKKEL KAPCSOLATOS TUDNIVALÓK

(Frissítve: 2023.10.23)

tankonyv 2019

A tankönyvek megrendelése és átvétele a tavalyihoz hasonlóan a 2023/2024-es tanévben is az iskolában történik. A könyveket a gyerekek veszik át a tanév első napjaiban tanári irányítással. Az első osztályosok tankönyvcsomagját a szülők kapják meg majd az első szülői értekezleten.

INGYENES TANKÖNYVRE JOGOSULTAK KÖRE:

1.) A 2023/2024-es tanévben térítésmentes tankönyvekre jogosult minden tanuló elsőtől nyolcadik évfolyamig.

A teljes ingyenességet bizonyos esetekben könyvtári tartós tankönyvekkel tudjuk biztosítani. Kérjük, hogy ezekre a könyvtári példányokra vigyázzanak, hogy a következő évfolyam tanulóinak is jó állapotú könyveket oszthassunk majd ki.

2.) Ingyenesen kapják a tanulók a nemzetiségi nevelés-oktatásban használt tankönyveket, munkafüzeteket.

A nemzetiségi oktatásban használt tankönyveket néhány esetben könyvtári állományba kell vennünk, a tanulók innen kölcsönözhetik ki egy (vagy bizonyos könyvek esetében több) tanévre. Kérjük, hogy ezekre a könyvekre fokozottan vigyázzanak, mert a jelenlegi szabályozás szerint 4 év használat után vehetünk új példányokat.

TÖBB ÉVEN KERESZTÜL HASZNÁLT TANKÖNYVEK:

Bizonyos tankönyveket, atlaszokat a gyerekek több tanéven keresztül használnak. Ezeket nem kötelező tanév végén leadni, de kérjük az érintett tanulókat és szülőket, hogy gondosan őrizzék meg ezeket a könyveket, mert a tankönyvi keretből nem tudunk még egy példányt biztosítani.

SAJÁT KÖNYVEK VÁSÁRLÁSA:

Ha könyvtári tartós tankönyv helyett saját példányt szeretnének, azt a szülőknek egyénileg kell megvenniük könyvesboltban (http://kello.hu/rolunk/kodex-konyvaruhaz) vagy a Könyvtárellátó Kft. Publikus webáruházában (http://webshop.kello.hu/).

2023. július 31.