A Svábhegyi Jókai Mór Általános Iskola és Német Nemzetiségi Általános Iskola

Helyi Pedagógiai Programja

- Frissítve 2023.05.18. -

Helyi Pedagógiai Program és helyi tantervek 2021:

Helyi tantervek 2015, alsó tagozatos letöltése, felső tagozatos letöltése

Szervezeti és működési szabályzat 2022 - Letöltés

Szervezeti és működési szabályzat engedélyézésének dokumentumai - 1. letöltés, 2. letöltés

Házirend 2023 - Letöltés, Házirend végzés - Letöltés

Könyvtári SZMSZ 2017 - Letöltés

A dokumentumok megtekintéséhez pdf olvasó program szükséges.

Kiadványaink

Minden kiadványunk beszerezhetőségéről érdeklődni lehet az iskola titkárságán, az iskola nyitvatartási idejében.

A "Jókai diákszemmel" című kiadványunk

A Svábhegyi Jókai Iskola diákjainak kiadványa, amely az iskola életét mutatja be- ahogyan mi diákok látjuk.

Készült: 2022-ben

A kiadvány letölthető pdf formátumban a képre kattintva!

jokai diakszemmel 2022

160. éves ünnepi gálaműsor a MOM-ban

A 160. évforduló tiszteletére iskolánk gálaműsort adott a MOM Kulturális Központban. A műsorról készült DVD kiadvány minden darabja egyedi borítóval és nyomtatással készült.

160DVD terv 600

Nemzedékek süteményeskönyve

A 160. évforduló alkalmából megjelent kiadványunk, amely a gyermekek a szülők és a pedagógusok munkájából született házi receptek alapján készült, és a Nemzedékek süteményes könyve címet viseli.

sutemenyeskonyv 600

150 év 150 recept

Készült a Jókai Mór Általános és Iskola fennállásának 150. évfordulójára nagy tisztelettel és sok örömmel...

150ev 150recept 600

Képes Krónikánk - A svábhegyi Jókai iskola 150 éve

Iskolánk a 2007-2008-as tanévben ünnepelte alapításának 150. évfordulóját. Ezt - az egész Svábhegy éleltét meghatározó eseményt - nemcsak az ez alkalmoból szervezett rendezvényekkel, kiadványokkal köszöntjük, de hagyományos éves programjainkat is a jubileumhoz kapcsoljuk. Ebben a szellemben készült ünnepi évkönyvünk is, melyben egyszerre szeretnénk tisztelegni a múlt előtt s bemutatni hagyományokra épülő jelenünket.

Képes krónikánk

Az ünnepi kiadvány korlátozott számban megvásárolható a titkárságon.