Büszkeségeink

2023. tavasz

DSD I. nyelvvizsga

A vizsgát 9 tanuló tette le, 7 fő B1, 2 fő A2 szintet ért el.

Felkészítő tanárok:

2022. tavasz

DSD I. nyelvvizsga

A vizsgát 18 tanuló tette le, 13 fő B1, 5 fő A2 szintet ért el.

Felkészítő tanárok:

2021. tavasz

OÁTV német nemzetiségi versenyén Bajza Gréta 8.c osztályos tanuló az elődöntő után  bejutott az országos döntőbe. A járványhelyzet miatt a döntő elmaradt.

DSD I. nyelvvizsga

A vizsgát 20 tanuló tette le, 14 fő B1, 5 fő A2 szintet ért el.

Felkészítő tanárok: Kondás Réka és Szlovencsákné Sütő Ágnes

2020. tavasz

OÁTV német nemzetiségi versenyén Bodle Elsa 8.c osztályos tanuló az elődöntő után bejutott az országos döntőbe. A járványhelyzet miatt a döntő elmaradt.

DSD I. nyelvvizsga

A vizsgát 14 tanuló tette le, 13 fő B1, 1 fő A2 szintet ért el.

2019. tavasz

Iskolánknak sikerült megismételnie a tavalyi szép eredményt. A Magyarországi Németek Országos Önkormányzata által hirdetett nyelvi versenyen, a német nemzetiségi általános iskolák Országos Német Nyelvi Versenyének ORSZÁGOS DÖNTŐJÉBEN 1. helyezést értek el: Ember Lili és Márta Fruzsina 6.c osztályos tanulók

2018. tavasz

A Magyarországi Németek Országos Önkormányzata által hirdetett nyelvi versenyen Schmidt Helga és Stranigg Gréta 6.c osztályos tanulók az 1. helyen végeztek. A maximálisan elérhető 122 pontból 121,5 pontot szereztek, ami eredmény önmagáért beszél.