Beiskolázás

A Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános Iskola nyílt napjának óraterve
leendő első osztályos tanulók szülei részére

2018. március 1. (csütörtök)

IDŐPONT

Sipos Katalin

Pauer Ágnes

könyvtár

Kérjük a kedves Szülőket, hogy a kiírt időben (reggel 830-840) pontosan érkezzenek, mert az órakezdés után a nyugodt munka érdekében már nem tudjuk biztosítani az óra megtekintését.

A személyiségi jogok védelmében kérjük, hogy hang- és videofelvételt a tanórákon ne készítsenek!

Szeretettel várjuk az érdeklődő Szülőket!

Budapest, 2017. február 28.

Hellnerné Nádor Ildikó

Kedves Szülők, leendő Tanulóink!

A Svábhegyi Jókai Iskola szeretné bemutatni, a beiskolázás előtt álló óvodások szüleinek, a tervezett első osztályok tanítóit.

A képre kattintva az nagyobb méretben is megnézhető!

elsos tanitok 2018 kicsi

Elkészült a 2018/2019-as tanévvel kapcsolatos bemutatkozó anyagunk.

Kattintson a képre a letöltéséhez, mely új ablakban nyílik meg (pdf dokumentum)!

Kezdődik az iskola - a Jókai Mór Német Nemzetiségi Általános Iskola bemutatkozó anyaga

Kedves Szülők, leendő Tanulóink!

A Svábhegyi Jókai Mór Általános Iskola és Német Nemzetiségi Általános Iskola az alábbi programokkal várja az ősszel tanköteles korú gyermekek érdeklődő szüleit:

ovodai felhivas 2018

A Svábhegyi Jókai Mór Általános Iskola és Német Nemzetiségi Általános Iskola iskolanyitogató programján (2018.02.02.) elhangzott bemutató diái láthatók itt:

emblemaIskolánk szeretne segítséget nyújtani Önöknek az iskolaválasztás felelősségteljes kérdésében. Ezért ebben a tanévben is szeretettel várjuk az érdeklődő leendő első osztályos gyermekeket szüleikkel együtt.

Iskolanyitogató programokra várjuk Önöket gyermekeikkel 2018. február 2-án és április 6-án délután 3 órára.
Ezen alkalmakon megismerhetik a leendő tanítókat, tájékoztatást kapnak az iskoláról, és a beiratkozással kapcsolatos tudnivalókról.

Nyílt órákon, 2018. március 1-jén délelőtt munka közben találkozhatnak a tanítókkal. Ekkor csak a kedves Szülőket várjuk. Az órák után alkalmuk lesz beszélgetni a tanítókkal, feltehetik kérdéseiket.

Minden aktuális programunkról, a működésünket meghatározó dokumentumról tájékozódhatnak az iskola honlapjáról: www.jokaiiskola.hu

Érdeklődésüket köszönjük!