Versenyeredmények - 2019 április
Humán
A kerületi énekverseny
Moldoványi Mátyás 3.a - kiemelt arany
Felkészítő tanár: Zsoldosné Potó Krisztina
Reál
Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny
Windhoffer Boglárka 6.a osztály - Budapesti 10. hely ( 484 azonos évfolyamon induló versenyző közül )
Felkészítő tanár: Aranyosné Siklósi Ágnes
Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntő
Falus Gergely 3.a - 17. hely
Felkészítő tanár: Zsoldosné Potó Krisztina
Sport
Törökbálinti Sportközpont - Budapesti Művészi Gimnasztika Gála
Táncoló labdák: a lányok fehér ruhában szerepeltek,színes labdákkal (ezüst érem )
Bartó Petra 2.c
Csernák Manci 2.a
Ferenczi Milla 2.a
Ráduly Réka 2.c
Sallai Sarolta 2.c
Szemerédi Szonja 2.c
Borisz-Szabó Ada 1.a
Vető Lujza (külsős )
Pattogó labdák: a lányok piros ruhában, színes labdákkal ( ezüst érem )
Bencsik Jázmin 2.b
Falus Sári 2.?
Garbóczi Gabi 2.c
Kimbauer Ajsa 1.c
Földvári Alma 2.a
Zarnóczi Zoé 1.?
Kalinka: piros ruha, kötéllel mutatták be a gyakorlatot ( ezüst érem )
Csima Panka 2.b
Hollósy Jázmin 2.c
Makavész Réka 2.c
Szily Kincső 2.c
Karikázás a Királlyal: csíkos ruhában karikagyakorlat ( ezüst érem )
Adámi Nóra 2.c
Fördös Panka 2.a
Horváth Luca 2.a
Nagy Nicole 2.a
Zimits Johanna 2.a
Szatmáry Maya 1.a
Buzogánytánc: sárga ruhában, sárga buzogánnyal tornáznak a lányok ( ezüst érem )
Barna Luca 3.c
Csima Kata 3.a
Irwin Rózsa 3.a
Kis-Sztakó Emma 3.c
Körtvély Réka 3.a
Németh Kinga 3.a
Somogyi Hanna 3.c
Süveges Noémi 3.c
Szakál Tamara 3.a
Erdey Zsófia 3.c
Soltész Villő (külsős )
Prelude: világoskék ruhában, szer nélküli szabad gyakorlat (ezüst érem )
Kolozsváry Korinna 3.c
Konta Luca 3.a
Kovács Sári 3.a
Máté Vanda 3.a
Osztrovszky Izabella 3.a
Porcsin Gréti 3.c
Anna (kínai kislány) 3.a
Booty Swing: fekete-piros ruhában,kötéllel ( ezüst érem )
Csikay Ágnes 4.a
Jirkovszky Johanna 4.a
Kerezsi Anna 4.a
Nagy Lilla 4.a
Kötél-karika szimfónia: fekete-piros ruhában, két karika,három kötél ( bronz érem )
Bárány Zsófia 4.c
Gergely Anna 4.c
Megyeri Helena 4.c
Rektor Blanka 4.c
Réti Dóri 4.c
Omega: Boogie-woogie: színes ruhában, karika-szalag (bronz érem )
Ember Lili 6.c
Harangozó Sári 5.c
Hidvégi Saci 5.a
Marczy Anna 6.a
Márta Fruzsina 6.c
Tanács Rozi 6.a
Tolnay Gréti 6.c
Brazil mix: barna hosszú ruhában, fehér buzogánnyal ( arany érem )
Csikay Anna 7.a
Garai Luca
Herich Lilla 7.c
Katzer Mira
Lacza Boróka 7.c
Németh Lilla 7.a
Oláh Rafaella 7.c
Polczer Zsófia 7.a
300 versenyző indult ezen a versenyen.
Az indulók rajtunk kívül sportegyesületek, művészeti iskolák versenyzői voltak.
Felkészítő tanár: Váraljainé Gálffy Andrea tanárnő